Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Sarjatilanne
JUNIOREIDEN OTTELUOHJELMA KAUDELLA 2009-10
A-POJAT I-DIVISIOONA JATKOSARJA , B-LOHKO
 
1.turnaus, kierrokset 1-2
Nro Pvm Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
1093 9.1.2010 15:00 PakVi SSV II Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
1094 9.1.2010 16:00 ÅIF KorsKa Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
1096 9.1.2010 17:00 SSV II Oilers United Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
1092 9.1.2010 18:00 KorsKa Tiikerit Kings Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
1091 9.1.2010 19:00 Oilers United ÅIF Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
1095 9.1.2010 20:00 Tiikerit Kings PakVi Hakaniemi  2 Helsinki PakVi
                 
2.turnaus, kierrokset 3-4
Nro Pvm Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
1099 24.1.2010 15:00 ÅIF Tiikerit Kings Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
1102 24.1.2010 16:00 PakVi KorsKa Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
1100 24.1.2010 17:00 Tiikerit Kings Oilers United Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
1098 24.1.2010 18:00 KorsKa SSV II Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
1097 24.1.2010 19:00 Oilers United PakVi Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
1101 24.1.2010 20:00 SSV II ÅIF Sipoo Areena 1 Söderkulla ÅIF
                 
3.turnaus, kierrokset 5-6
Nro Pvm Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
1104 13.2.2010 9:00 Oilers United KorsKa Esport Areena 1 Espoo Oilers United
1108 13.2.2010 10:00 SSV II PakVi Esport Areena 1 Espoo Oilers United
1107 13.2.2010 11:00 Tiikerit Kings KorsKa Esport Areena 1 Espoo Oilers United
1103 13.2.2010 12:00 ÅIF PakVi Esport Areena 1 Espoo Oilers United
1105 13.2.2010 13:00 Tiikerit Kings SSV II Esport Areena 1 Espoo Oilers United
1106 13.2.2010 14:00 ÅIF Oilers United Esport Areena 1 Espoo Oilers United
                 
4.turnaus, kierrokset 7-9
Nro Pvm Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
1110 28.2.2010 10:00 PakVi Tiikerit Kings Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1113 28.2.2010 11:00 SSV II KorsKa Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1112 28.2.2010 12:00 PakVi Oilers United Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1109 28.2.2010 13:00 KorsKa ÅIF Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1111 28.2.2010 14:00 Oilers United SSV II Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1114 28.2.2010 15:00 Tiikerit Kings ÅIF Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1117 28.2.2010 16:00 KorsKa PakVi Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1116 28.2.2010 17:00 ÅIF SSV II Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
1115 28.2.2010 18:00 Oilers United Tiikerit Kings Tiikeri Areena 2 Vantaa Tiikerit Kings
                 
5.turnaus, kierros 10
Nro Pvm Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
1120 7.3.2010 10:00 SSV II Tiikerit Kings Myllypuro  1 Helsinki SSV II
1119 7.3.2010 11:00 KorsKa Oilers United Myllypuro  1 Helsinki SSV II
1118 7.3.2010 12:00 PakVi ÅIF Myllypuro  1 Helsinki SSV II
Lohkon voittaja karsii pääsystä I-divisioonan loppusarjaan.
Karsinnat pääsystä I-divisioonan loppusarjaan:
1 7.3.2010 14:00 B1 C1 Myllypuro  1 Helsinki SSV II
2 7.3.2010 19:00 A3 voittaja B1/C1 Myllypuro  2 Helsinki Pauhu
                 
Ottelun 2 voittaja I-divisioonan loppusarjaan.
 
 

©2019 Korska - suntuubi.com