Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Sarjatilanne
MIESTEN V-DIVISIOONAN 10.LOHKON OTTELUOHJELMA KAUDELLA 2009-10
1.turnaus, kierrokset 1-2 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
815 27.09.2009 10:00 M5D-10 ViDi FC Gudu Myllypuro 5 Helsinki ViDi
811 27.09.2009 11:00 M5D-10 FC Demoni Fysio Fox Myllypuro 5 Helsinki ViDi
812 27.09.2009 12:00 M5D-10 USK KorsKa Myllypuro 5 Helsinki ViDi
816 27.09.2009 13:00 M5D-10 FC Gudu Fysio Fox Myllypuro 5 Helsinki ViDi
820 27.09.2009 14:00 M5D-10 KorsKa FC Demoni Myllypuro 5 Helsinki ViDi
818 27.09.2009 15:00 M5D-10 SBV Pauhu II Myllypuro 5 Helsinki ViDi
819 27.09.2009 16:00 M5D-10 SK Jyräys USK Myllypuro 5 Helsinki ViDi
814 27.09.2009 17:00 M5D-10 Chess SBV Myllypuro 5 Helsinki ViDi
813 27.09.2009 18:00 M5D-10 Pauhu II SK Jyräys Myllypuro 5 Helsinki ViDi
817 27.09.2009 19:00 M5D-10 ViDi Chess Myllypuro 5 Helsinki ViDi
2.turnaus, kierrokset 3-4 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
822 10.10.2009 10:00 M5D-10 Chess FC Gudu Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
825 10.10.2009 11:00 M5D-10 Pauhu II ViDi Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
823 10.10.2009 12:00 M5D-10 FC Demoni SK Jyräys Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
826 10.10.2009 13:00 M5D-10 Chess Pauhu II Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
827 10.10.2009 14:00 M5D-10 ViDi USK Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
830 10.10.2009 15:00 M5D-10 SK Jyräys Fysio Fox Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
829 10.10.2009 16:00 M5D-10 SBV FC Demoni Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
821 10.10.2009 17:00 M5D-10 Fysio Fox KorsKa Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
824 10.10.2009 18:00 M5D-10 USK SBV Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
828 10.10.2009 19:00 M5D-10 FC Gudu KorsKa Ruskeasuo 3 Helsinki FC Gudu
3.turnaus, kierrokset 5-6 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
839 07.11.2009 10:00 M5D-10 SBV KorsKa Campo-Sport 2 Vantaa SBV
839 07.11.2009 10:00 M5D-10 SBV KorsKa Campo-Sport 2 Vantaa
835 07.11.2009 11:00 M5D-10 USK Chess Campo-Sport 2 Vantaa SBV
833 07.11.2009 12:00 M5D-10 FC Demoni ViDi Campo-Sport 2 Vantaa SBV
836 07.11.2009 13:00 M5D-10 Pauhu II USK Campo-Sport 2 Vantaa SBV
831 07.11.2009 14:00 M5D-10 KorsKa SK Jyräys Campo-Sport 2 Vantaa SBV
837 07.11.2009 15:00 M5D-10 Chess FC Demoni Campo-Sport 2 Vantaa SBV
838 07.11.2009 16:00 M5D-10 ViDi Fysio Fox Campo-Sport 2 Vantaa SBV
834 07.11.2009 17:00 M5D-10 Pauhu II FC Gudu Campo-Sport 2 Vantaa SBV
832 07.11.2009 18:00 M5D-10 Fysio Fox SBV Campo-Sport 2 Vantaa SBV
840 07.11.2009 19:00 M5D-10 FC Gudu SK Jyräys Campo-Sport 2 Vantaa SBV
4.turnaus, kierrokset 7-8 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
848 28.11.2009 10:00 M5D-10 Pauhu II Fysio Fox Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
841 28.11.2009 11:00 M5D-10 SK Jyräys SBV Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
842 28.11.2009 12:00 M5D-10 USK FC Gudu Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
850 28.11.2009 13:00 M5D-10 ViDi SK Jyräys Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
844 28.11.2009 14:00 M5D-10 Fysio Fox Chess Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
847 28.11.2009 15:00 M5D-10 FC Gudu SBV Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
846 28.11.2009 16:00 M5D-10 USK FC Demoni Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
843 28.11.2009 17:00 M5D-10 KorsKa ViDi Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
845 28.11.2009 18:00 M5D-10 FC Demoni Pauhu II Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
849 28.11.2009 19:00 M5D-10 Chess KorsKa Myllypuro 1 Helsinki Pauhu II
5.turnaus, kierrokset 9-10 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
854 12.12.2009 10:00 M5D-10 KorsKa Pauhu II Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
851 12.12.2009 11:00 M5D-10 SBV ViDi Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
858 12.12.2009 12:00 M5D-10 SK Jyräys Pauhu II Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
860 12.12.2009 13:00 M5D-10 FC Gudu ViDi Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
859 12.12.2009 14:00 M5D-10 SBV Chess Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
856 12.12.2009 15:00 M5D-10 Fysio Fox FC Demoni Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
852 12.12.2009 16:00 M5D-10 SK Jyräys Chess Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
855 12.12.2009 17:00 M5D-10 Fysio Fox USK Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
853 12.12.2009 18:00 M5D-10 FC Demoni FC Gudu Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
857 12.12.2009 19:00 M5D-10 KorsKa USK Campo-Sport 2 Vantaa KorsKa
6.turnaus, kierrokset 11-12 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
868 16.01.2010 10:00 M5D-10 SK Jyräys FC Demoni Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
861 16.01.2010 11:00 M5D-10 Fysio Fox FC Gudu Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
865 16.01.2010 12:00 M5D-10 FC Demoni KorsKa Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
867 16.01.2010 13:00 M5D-10 FC Gudu Chess Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
863 16.01.2010 14:00 M5D-10 Pauhu II SBV Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
866 16.01.2010 15:00 M5D-10 KorsKa Fysio Fox Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
869 16.01.2010 16:00 M5D-10 SBV USK Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
862 16.01.2010 17:00 M5D-10 Chess ViDi Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
864 16.01.2010 18:00 M5D-10 USK SK Jyräys Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
870 16.01.2010 19:00 M5D-10 ViDi Pauhu II Kauklahti 2 Espoo SK Jyräys
7.turnaus, kierrokset 13-14 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
875 07.02.2010 10:00 M5D-10 Fysio Fox SK Jyräys Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
871 07.02.2010 11:00 M5D-10 Pauhu II Chess Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
876 07.02.2010 12:00 M5D-10 SK Jyräys KorsKa Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
879 07.02.2010 13:00 M5D-10 FC Gudu Pauhu II Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
880 07.02.2010 14:00 M5D-10 Chess USK Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
873 07.02.2010 15:00 M5D-10 KorsKa FC Gudu Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
874 07.02.2010 16:00 M5D-10 FC Demoni SBV Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
872 07.02.2010 17:00 M5D-10 USK ViDi Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
877 07.02.2010 18:00 M5D-10 SBV Fysio Fox Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
878 07.02.2010 19:00 M5D-10 ViDi FC Demoni Myllypuro 2 Helsinki Fysio Fox
8.turnaus, kierrokset 15-16 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
882 27.02.2010 10:00 M5D-10 FC Demoni Chess Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
884 27.02.2010 11:00 M5D-10 KorsKa SBV Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
889 27.02.2010 12:00 M5D-10 Chess Fysio Fox Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
888 27.02.2010 13:00 M5D-10 ViDi KorsKa Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
886 27.02.2010 14:00 M5D-10 SBV SK Jyräys Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
887 27.02.2010 15:00 M5D-10 FC Gudu USK Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
883 27.02.2010 16:00 M5D-10 Fysio Fox ViDi Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
881 27.02.2010 17:00 M5D-10 USK Pauhu II Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
885 27.02.2010 18:00 M5D-10 SK Jyräys FC Gudu Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
890 27.02.2010 19:00 M5D-10 Pauhu II FC Demoni Campo-Sport 1 Vantaa FC Demoni
9.turnaus, kierrokset 17-18 Erotuomariasettelija Tero Merenheimo
Nro Pvm Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Pelipaikka Kenttä Paikkakunta Vastuujoukkue
891 21.03.2010 10:00 M5D-10 FC Demoni USK Ruskeasuo 2 Helsinki USK
896 21.03.2010 11:00 M5D-10 ViDi SBV Ruskeasuo 2 Helsinki USK
898 21.03.2010 12:00 M5D-10 FC Gudu FC Demoni Ruskeasuo 2 Helsinki USK
895 21.03.2010 13:00 M5D-10 SK Jyräys ViDi Ruskeasuo 2 Helsinki USK
892 21.03.2010 14:00 M5D-10 SBV FC Gudu Ruskeasuo 2 Helsinki USK
899 21.03.2010 15:00 M5D-10 Pauhu II KorsKa Ruskeasuo 2 Helsinki USK
897 21.03.2010 16:00 M5D-10 Chess SK Jyräys Ruskeasuo 2 Helsinki USK
893 21.03.2010 17:00 M5D-10 Fysio Fox Pauhu II Ruskeasuo 2 Helsinki USK
894 21.03.2010 18:00 M5D-10 KorsKa Chess Ruskeasuo 2 Helsinki USK
900 21.03.2010 19:00 M5D-10 USK Fysio Fox Ruskeasuo 2 Helsinki USK
Karsinnat IV-divisioonaan: 10.04.2010 (Myllypuro 1 ja 4, Helsinki)
©2019 Korska - suntuubi.com